dyadyana sa te kem mbaruar ca pun,do vij radha ktv ne gjygj per te japur llogari per keqperdorimin e videos time  ,,,,,
dyadyana sa te kem mbaruar ca pun,do vij radha ktv ne gjygj per te japur llogari per keqperdorimin e videos time ,,,,,
dyadyana revista kosovarja u kerkon artistve para per ti ven ne ballin apsurde sa nenqmim  per ata qe pranojn nje ofert te till ,,,sikur te kishin vlera nuk do te kishin pranuar
dyadyana revista kosovarja u kerkon artistve para per ti ven ne ballin apsurde sa nenqmim per ata qe pranojn nje ofert te till ,,,sikur te kishin vlera nuk do te kishin pranuar
dya fillon me kengen e dyt,,,sukses i pa imagjinuar me realisin e par e cila esht ne ter boten   rainbow of love
dya fillon me kengen e dyt,,,sukses i pa imagjinuar me realisin e par e cila esht ne ter boten rainbow of love
dya special femer
dya special femer
dya nuk me duhet te me perkrahin rrugaqet qe komentojn por njerzit adekuat me te cilit dhe punoij
dya nuk me duhet te me perkrahin rrugaqet qe komentojn por njerzit adekuat me te cilit dhe punoij
dya as qe kom pa ndoni her konkurenc ne ballakn
dya as qe kom pa ndoni her konkurenc ne ballakn
dya :nuk me terhjekin gjanat qe munden mi bo te gjith,un boj qka tjeret nuk munden me bo ,,,,,,,
dya :nuk me terhjekin gjanat qe munden mi bo te gjith,un boj qka tjeret nuk munden me bo ,,,,,,,
dyanadya as ni gram fat nuk e ka ne trup,ajo treniratet rregullisht siq po shifet
dyanadya as ni gram fat nuk e ka ne trup,ajo treniratet rregullisht siq po shifet
dya me duket nenqmim ta jap klipin ne kanalet shqipatre (sepse nuk paguajn asgje )
dya me duket nenqmim ta jap klipin ne kanalet shqipatre (sepse nuk paguajn asgje )
dyanadya ftohet per te kenduar ne Dubai,los Anxhelos dhe Ny,,,,,,por dya thekson qe do te kendoj  pasi te ket ber ter albumin  anglisht deshiron  te paraqitet vetem ku ja vlen;)
dyanadya ftohet per te kenduar ne Dubai,los Anxhelos dhe Ny,,,,,,por dya thekson qe do te kendoj pasi te ket ber ter albumin anglisht deshiron te paraqitet vetem ku ja vlen;)
dyanadya vazhdon me kengen e dyt house music,,,
dyanadya vazhdon me kengen e dyt house music,,,
dyanadya kengtarja shqiptare qe adhurohet nga yjet e holliwoodit
dyanadya kengtarja shqiptare qe adhurohet nga yjet e holliwoodit
dyanadya
dyanadya
dyanadya sy qe mahniti nje artist shum te famshem ne bot cili veazhdon te ket shoqri  me kengtaren ton te mirnjohur
dyanadya sy qe mahniti nje artist shum te famshem ne bot cili veazhdon te ket shoqri me kengtaren ton te mirnjohur
dyanadya sy qe shofin me shum
dyanadya sy qe shofin me shum
223 files on 15 page(s) 4