Gezuar DitelindjenAdd your comment / Shkruaj nje koment
Name Comment
Confirmation 
Laughing :lol: Razz :-P Very Happy :-D Smile :-) Neutral :-| Sad :-( Crying or Very sad :cry: Cool 8-) Surprised :-o Confused :-? Embarrassed :oops: Shocked :shock: Mad :-x Rolling Eyes :roll: Wink ;-) Idea :idea: Exclamation :!: Question :?:

Comment 1 to 2 of 2
Page: 1

Bjondina   [Jan 25, 2008 at 01:55 PM]
ej lili kshire qfar foto te pelqen Question mu shum me pelqen bash per mu te koka qka ki me ba bre lili prej sa ora shkon ne fakulltet dhe kur vjen ej me ka mar malli me te pa bre qdo nat per ty mendoj pom len pa gjum valla tuj mendu per ty qka me ba te pershendes edhe un nga zemra te fala gjidhve tung loqkkkk Wink Wink "ZEMER" klm
ROSELA   [Oct 18, 2006 at 03:13 AM]
URIME

Comment 1 to 2 of 2
Page: 1