Adela puth BjordinAdd your comment / Shkruaj nje koment
Name Comment
Confirmation 
Laughing :lol: Razz :-P Very Happy :-D Smile :-) Neutral :-| Sad :-( Crying or Very sad :cry: Cool 8-) Surprised :-o Confused :-? Embarrassed :oops: Shocked :shock: Mad :-x Rolling Eyes :roll: Wink ;-) Idea :idea: Exclamation :!: Question :?:

Comment 1 to 20 of 24
Page: 1 - 2

dina   [Jun 14, 2009 at 03:06 PM]
adela o nish dhe ato qe thojn esht kurv jan vet e kan provu une e simpatizoj adelen dhe do vazhdoj po r edhe qe si ka fitu per mua esht finaliste dhe ja kan ber me hilele adela je njesh fare vazdho me bjordin
kristina   [May 27, 2009 at 01:29 PM]
Poo T'KQIII YJET JANE MOZA ARIONI<33
lola   [Apr 03, 2009 at 04:31 PM]
ishallaj adela bjordi bashkoennn
loresa   [Mar 18, 2009 at 07:21 PM]
ooo qfare cifti po i mir Razz ju dua : Confused
mela   [Mar 18, 2009 at 06:55 PM]
ky eshte nje nga ciftet me te bukura te para ndonjehere.mua personalisht me pelqeu shume .ishte hata fare. ne te gjithe BB ky ka qene momenti me i bukur qe eshte transmetuar ndonjehere urime jeni me te miret dhe do te doja qe njeri prej tyre ta fitoje BB dhe ju mos i kritikoni. pse e shani adelajden? ashtu si bjordi si rezistoi adelajdes ashtu edhe ajo si rezistoi atij pastaj ku ta dime ne se si jane punet atje brenda. mos e kritikoni adelajden dukeni sikur jeni xheloze per bjordin . qetesohuni se nuk keni gje ne dore
carica   [Mar 18, 2009 at 10:31 AM]
Nuk ja velen as mi permend at lopen mimozes sepse veq sa i beni rrekllam sepse ajo nuk ka lidhje me kry,as nje fjel nuk din me e thene te menqme veq me u shiku tan kohen neper pasqyre.Po mundohet kishe une qik e mire por te gjith qe e njohin e dine se qfar (...) eshte kjo dhe motrrat e saja, jan familie e digjenerume. Me kan befasu BB si e kan leju me qen pjes e tyre kjo apo ndoshta kane vendos qe gjithmon ti marrin ato femrat ma budallica qe i ka Kosova.
gresa   [Mar 17, 2009 at 06:49 PM]
adela te pergezoj per pythjen qe i dhe bjordit jeni shum te mir ti adela ndegjo zemren e vetem vazhdo okk
topolakja   [Mar 16, 2009 at 05:58 PM]
jane njesha te dy...po moza vec kot rri..mvec duke bere makiazh...shume kot...sa fol dikush ajo i thote mshile...pa lidhje...adela eshte njeshe ore
Struganja   [Mar 16, 2009 at 05:37 PM]
un me doj se jeni cift me i bur ne kete realy show "Big Brother" jeni te pa par.. ju duaaa
melissa metal   [Mar 16, 2009 at 04:02 PM]
ejjjjjjjj se lat nam adelen e ka len zoti bakshish bio meriton mozen cysoooooooooooooooooo
une   [Mar 15, 2009 at 01:18 AM]
Foto fantastike...Cift shume i kendshem...Adela vajze e mrekullueshme...Bjordi shume xhentelmen por qe nuk e meriton Adelen plotesisht....Ndersa per ju vajzat kosovare,nuk beni mire qe flisni me nje gjuhe kaq vulgare per mozen,pasi ajo nuk e meriton...Mos flisni nga zilia,por nga realiteti...Realiteti eshte ky...,Moza jo vetem vajze e bukur por edhe shume e sinqerte dhe cilter..perfaqeson denjesisht moshataret e veta...
lindaa   [Mar 10, 2009 at 09:14 PM]
lene more Mimoz trullavicen ajo ka me mbet pa asnjerin i humb dyt edhe bjordin edhe polin se larg osht prej tyre
lira   [Mar 10, 2009 at 07:56 PM]
une nuk ju kuptoj juve bjordi nuk e tradhtoi mozen , moza luajti me ndjenjat e bordit ne fillim tani qe ai e mori vesh qe ka te dashur polin dhe moza ndjen (...)a te madhe per polin ai hoqi dore nga ajo. dhe te them te verteten dua qe adelajda te dali kete jave, nuk e di po bjordi eshte hutuar fare nga ajo dhe po vazhdovi keshtu do ti humbi te gjithe fansat plus qe ajo adela vajza e ndershme qe thoshte mos me prek ku i vajti krenaria asaj shkon e puth djalin e huaj bjordi sa te mbaroje bb dhe iken ne itali turp te kete adela qe i shkon pas bjordit , ne fun te fundit bjordi mashkull eshte dhe meshkujt nuk e refuzojne dot nje femer sidomos adelen qe te them te vertetn eshte goxha simpatike. gooooooooooooo bjordi Laughing
zana   [Mar 09, 2009 at 11:30 AM]
pse bre Polina neve Kosovareve,ajo perfaqeson vetet e vet por kursesi se ndjej se na e mur fytyren edhe nese ja merr fytyren ja merr vetes ose familjes se vet por kursesi Kosovareve
Polina   [Mar 09, 2009 at 11:08 AM]
Mozen ka pa vyt me shti me fjet me ato lopt qe i kan pas, se ajo atyne i pershatet. Na mur ftyren neve Kosovarve!
NINI   [Mar 08, 2009 at 10:30 PM]
ADELA KRALIC ESHT E MOZA KUKUK QE NA MOREN FTYREN SI LOP BRE FMI HALA E SHKRETA CNCNNC
nita   [Mar 08, 2009 at 07:46 PM]
aiiiiiiiiiiii o mos foljni per mozen se kuku qka e kisha rreh hala diqka te mir nuk tha ajo mir ish kan me njet qashtu e mos me fol se si po fol poi hup bukuria addeljda osht qik e mir samo si pershtatet bjordit hmmm as njona nuki pershaten ati tung kklm Laughing
bona   [Mar 08, 2009 at 02:33 PM]
mos folni palidhje bjordi dhe adela jan 1 bashke
Anonim   [Mar 08, 2009 at 02:06 PM]
mimoza thjesht o nje lop edhe bjordi spo e don mo e ka pa qfare osht haha
Anon   [Mar 08, 2009 at 01:15 PM]
shum te bukur te dy

Comment 1 to 20 of 24
Page: 1 - 2