Seksi Greta Koci

Click to view full size image


Add your comment / Shkruaj nje koment
Name Comment
Confirmation 
Laughing :lol: Razz :-P Very Happy :-D Smile :-) Neutral :-| Sad :-( Crying or Very sad :cry: Cool 8-) Surprised :-o Confused :-? Embarrassed :oops: Shocked :shock: Mad :-x Rolling Eyes :roll: Wink ;-) Idea :idea: Exclamation :!: Question :?:

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1

Unapproved comment   [Mar 14, 2014 at 01:49 PM]
Someone has posted a comment here. It will be visible after admin approval.
fans fans   [Sep 29, 2009 at 01:11 PM]
Nuk e di pse ja rritni kesaj mendjen por edhe e ka mendjen e madhe sepse prejse qe ka hyr ne boten e muzikes lavdrohet per do gjera qe nuk i ka me ato intervistat e saj duke then gjithnje mamaja ,,una jam e re ne mosh ,kam ze fantastik, dua te konkuroj me vipa botero ,etj.Ben shum zhurum kur fiton ndonje qmim e kur hub fiton meri te madhe ndaj atyre festivaleve se e din qe aty nuk mundet me i ble votat dhe jep shum premtime te medha se do te bej keshtu ose do te arrij shum,jam shum e gatshme te kendoj''live '' e shum gjera te tjera,ia fillo greta te kendoj ne mosh te re e duke ber ca foto te turpit duke e zbuluar trupin e vet ishte vetem 13 vjeq kur i ber ato foto e tani kjo kengtare e mirfillt pa dyshim qe jo edhe nuk ia ka fillue karrieres neper festivale me nje juri profesionale por neper lokale.Nuk mund te krahsaohet me moshataret e saja si kejsi tola e olat boken e dorina garucin qe vertet kan ber fam ne menyren me te drejt,prandaj mos u lodhni fare duke i than qe je yll je e bukur se nuk i ka keto cilesi.Ka nje ze te mir por asgj me shum as nuk ka stil te veqant as nje percjellje skenike as nuk di te vallzoj nuk i ka ato elementet qe i duhen nje kengtare per te qen yll,dhe kur ishte ne sarand ka vallzuar ne nje menyr interesante as nuk i kuptoja levizjet e saja menova qe do te rrezohet,ka ber nje kercim qesharak,e lere ma shum gjera te tjera qe i ka si dobesi.Prandaj hapni syt e shikoni mir se kujna po i thoni yll se kjo yll nuk esht dhe kurr nuk do te jet.
fjolla   [Sep 08, 2009 at 01:56 AM]
shume e mrie greta Very Happy
Fans   [Aug 07, 2009 at 02:41 AM]
Greta je nje nga kengetaret e estrades sone me te mbrekullueshme.je kengetare qe kendon live dhe na ke kenaq ne Shengjin tek hotel president dhe ne shi,ke lene nam dhe live.Je e madhe dhe duhet te na perfaqesosh ne bote.
gresa   [Jul 15, 2009 at 07:31 AM]
Zerin e ke te mir per inqizim ne studio por jo rdhe per me kendue LIVE se te akm degjue ne ulqin shum palidhje ke kenduar disa keng te vjetra qe i ke ndyt
Goni Prishtine   [Apr 06, 2009 at 06:05 PM]
Je me e bukra ,oj Greta Koci.Ma kenaq zemren.
olsi   [Apr 02, 2009 at 02:46 PM]
je ylli i botes msn i jem grupi1@hotmail.it
arbenita   [Feb 01, 2009 at 01:02 PM]
je njesh

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1