LEONORA JAKUPI NË RRUGËN E BAMIRËSISËAdd your comment / Shkruaj nje koment
Name Comment
Confirmation 
Laughing :lol: Razz :-P Very Happy :-D Smile :-) Neutral :-| Sad :-( Crying or Very sad :cry: Cool 8-) Surprised :-o Confused :-? Embarrassed :oops: Shocked :shock: Mad :-x Rolling Eyes :roll: Wink ;-) Idea :idea: Exclamation :!: Question :?:

Comment 1 to 20 of 52
Page: 1 - 2 - 3

Unapproved comment   [Jun 26, 2014 at 03:29 PM]
Someone has posted a comment here. It will be visible after admin approval.
Unapproved comment   [Feb 26, 2014 at 06:25 PM]
Someone has posted a comment here. It will be visible after admin approval.
leonora   [Mar 06, 2010 at 09:59 PM]
Embarrassed eshte e bukur leonora sidomos nena e saj Razz Laughing
Dhurata   [Feb 19, 2009 at 09:43 PM]
Hahahaha ja tash po thujn se ka vjedh edhe kenge ej o njerez a spo e shihni se nuk din qka me i than ma Leonores,po Leonora se ka gajle se ka shhuum perkrahje,apo jam gabim???Folni bre njerez! Mad
jehona   [Feb 04, 2009 at 11:51 PM]
wauuu shum e bukur (vec je trash pak) Rolling Eyes
berti   [Jan 30, 2009 at 05:36 PM]
very nice and beautiful girl, I love you Leonora
zanzi   [Jan 08, 2009 at 04:53 PM]
Laughing Razz Very Happy Smile Neutral Sad Crying or Very sad Cool Surprised Confused Embarrassed Shocked Mad Rolling Eyes Wink Idea Exclamation Question je e bukur edhe je nje mes e meses shote galices l
Mira   [Jul 31, 2008 at 10:38 AM]
Je yll oj drenicake, je me e bukura, ju njerz mos hargjoni energji per te fol keq per leonoren, ajo eshte yll dhe kete e din te gjith por disa nuk dojn ta pranojn.VETEM VAZHDO DRENICAKE
lalipaki   [Jul 14, 2008 at 08:44 PM]
what about zanfina qe ja ka vjedhe muziken Kylie Minogue titullohet kenga ( On a night like this ) kengtares nga australia search on youtube e e shef videon e kengtares qe zanfina e ka vjedhur muziken ok po shuani se leonora as qe ka ber ate as qe ka me be ok se esht the best the nuk ka me te kengtare me e mira eshe sinan vllasaliu e ka then ne fjal per leonoren bukuri e rrall ok tung leonora suksese
a_joo   [Jul 13, 2008 at 07:09 PM]
lalipak veq nese ske deshir ta ndegjosh se identik melodia se per fjal nuk e di. por e kemi kuptuar tek ti se ske deshir te shofish te vertetn Wink. staffi shikoni pak ne shkrime te shkruesve se me duket nuk ben te perdoren ketu fjalet fyese siq paska perdor ky me lart meje. esht per te miren e galeriashqiptare.net
lalipaki   [Jul 13, 2008 at 06:52 PM]
cilen keng e ka vjedh leonora albi mos rrej ok po shko more tutulija e zanav moj moj shkeka e zanav ti din te te Pshu*****sha komentin qe e len mori prosti hiqu hup leonora kot e kan me keto komente se verrtet jan do njerz te pa a dishem per muzike ne ket toke te sodit muzika juaj te knaq ok leon vetem para
albii   [Jul 12, 2008 at 01:50 AM]
qe klikoni mbi kete link dhe ndegjojeni kengen e leolpoes qysh e ka vjedh (...)
a_joo   [Jul 11, 2008 at 01:56 PM]
albii qenka kjo shum e vertet tani e pash dhe kengen ne gjuhen serbe ncncncn leonora e pa nevojshme kjo.nuk ke ti nevoj per te vjedhur keng nga serbet duhej te ndodhte e kuderta, me befasoj vertet per te keqe.
albii   [Jul 11, 2008 at 01:47 PM]
kerkoni te kenget e mile kitic serb kenga titullohet zlato srebro dukati keshtu diqka dhe ajo kenge eshte e vjedhur nga leolopa me titull tash kur ste kam asht shum e vertet jam shumshum i sigurt se nuk ja fus ashtu permendesh ok nese doni nje dite do ta postoj edhe ne int ketu ne galeri dhe do te bindeni ju adhurruesit qe nuk e pranoni relaitetin e sa i perket adelines ajo kurr nuk ka vjdhur kenge veq se eshte vjedhur nga serbet nga mira skoric kenga nje vit e shrtat dit me ket duhet te krenohemi se na kan vjedhur sserbet e jo sikurr leolopa qe i vjdeh serbet kuku bre
LONA   [Jul 06, 2008 at 09:39 PM]
Jo ska perse edhe juve lalipak flm shum per perkrahjen .Po eshte e vertet se keto nuk din me qka me i than Leonores po kto jan te prapambetur si Adelina.Leonores i thon Stergjyshe dhe plak po kto jan me plak se Leonora se ajo te mahnit me bukurin e saj.
besire   [Jul 06, 2008 at 05:23 PM]
pershendetje lones dhe lalipakit dhe u them qe mos te qajn koken fare me keta siptatizuesit e adelines se ata jan meshtetesit e njeres nga ato qe u mundua ne maksimim te imitoj cecen si ne keng ashtu edhe ne paraqitje,kurse leonora ishte eshte dhe do mbesi gjithmone 100% shqiptare ...forca leonora..
lalipaki   [Jul 06, 2008 at 04:36 PM]
LONA pajtohem me ju po perseri nuk kan se qka thejn se e dijn keta qe adelinshkreten e kan te shkret e tash mundohen nje emer leonores te ja gjejn se leonora marrina si adelinshkrewta nuk ben vrasje nuk ben e keta shkrumat e adelinpeles vetem mundohen me do emra palidhje as vet nuk dijn se qka shkruajn msa din adelinshkreta aq keta lona flm per per perkrahje te leonores ju pershendes shum a tung klm
LONA   [Jul 06, 2008 at 12:42 PM]
Lalipaki vetem e tregon te verteten une ju thash mos me e thir me Leonorlocken Leolop ( stergjyshe)por ju nuk merni vesht dhe une vendosa gjithashtu me e thir Adelinen Adelinpel.Hahahahhhhaha...
lalipaki   [Jul 06, 2008 at 10:20 AM]
nejse leje edhe nje her nje koment se nuk te kam kuptuar ok po nese nuk din shqip mundesh te marrish nje interpreter vetem sille numrin 1300 006 002 te lajmrohet inter se nuk te kam kuptuar me fal a ahahhaa shko more hiqu ti po me tregon kastraveci i zanav ok get big F ok
1a2b3c   [Jul 06, 2008 at 10:14 AM]
lali na ke shurgju mo be selak spo durohesh pasha buken a po bahesh mo paaaa leolopa ka vjedh kag rej shkive e kam pa ne top rtk ta pshuri fytren be magar na ke lodh mo

Comment 1 to 20 of 52
Page: 1 - 2 - 3